HomeTrasy trajektuDover-Dunkirk

Trajekt Dunkerque-Dover 

Plavba trajektom medzi Dunkerque a Doverom trvá len 2 hodiny a predstavuje jeden z najvýhodnejších spôsobov na vstup z kontinentálnej Európy do VB cez Lamanšský prieliv.

Hlavné výhody:

24 plavieb medzi Dunkerque a VB denne
krátky čas plavby, len 2 hodiny
vynikajúce zariadenia na palube

Zážitok z pobytu na palube

Aj napriek tomu, že cesta trvá len 2 hodiny, počas plavby z Dunkerque do Doveru máte k dispozícii množstvo aktivít. Na palube máme bar s ponukou nápojov a TV, na ktorých môžete sledovať najnovšie správy a športové podujatia. Pre zábavu všetkých vekových kategórií je pripravený prvotriedny salónik, herňa a zábava pre deti.

Vychutnajte si pokrmy na palube

V samoobslužnej reštaurácii si môžete počas plavby do VB cez Lamanšský prieliv vychutnať vynikajúce pokrmy. Máme niečo pre každého, vrátene vegetariánskych pokrmov a pokrmov pre deti. Navštívte aj kaviareň s ponukou teplých nápojov a občerstvenia a stánok s rýchlym občerstvením.

Vstupná brána do VB

Prístav v Dunkerque je situovaný 48 km severne od Calais a poskytuje výborné dopravné spojenie z Francúzska, Belgicka, Nemecka, Holandska a z východnej Európy. Vďaka tomu je najvýhodnejším prístavom na vstupnej bráne do VB z väčšej časti kontinentálnej Európy.

Viac informácií o čase odjazdov nájdete v našom cestovnom poriadku.

Timetable

Calais-Dover Dieppe-Newhaven Le Havre-Portsmouth mini plavby špeciálne ponuky na palube zákaznícky servis

Share |
Cesta tam Spiatocna cesta
Dátum odchodu:
Dátum návratu:
Dospely
Deti (4-15)
Dieťa (0-3)
Domáce zvieratá
Auta:
Kod: